
PRODUCTOMSCHRIJVING:
Deze niet-schurende exfoliator en cleanser helpt de elasticiteit te verbeteren en het vet in de huid in evenwicht te brengen, wat op zijn beurt de glans op de T-Zone vermindert. Bevat biologische mandarijn een essentiële olie die kan helpen bij het genezen van huidaandoeningen en het verbeteren van het vochtniveau. Het verjongd de huid dankzij de aanwezigheid van biologische wortelolie die vitamine A bevat, bekend voor het herstellen en weer opfrissen van de huid.
HUIDTYPE:
Geschikt voor alle huidtypes, met name voor de rijpere wordende huid. Voor mensen met een supergevoelige huid kan er enige gevoeligheid voor citroenzuur zijn, maar dat komt weinig voor.
INGREDIËNTEN:
Gedeïoniseerd water (Aqua), Surfac B4 (Cocamidopropyl-betaine), zout (natriumchloride), zeepkruid DC-kruidextract (Saponaria officinalis), Waglinol HE (PEG-7-glycerylcokoaat), biologische mandarijnolie (Citrus Nobilis), Citrus vulgaris (Neroli etherische olie), Natrium lactaat - Natrium PCA, Gehydrolyseerd plantaardig organisch, Eiwit asperges (Officinalis), Natriumfosfaat organisch, Ethylhexylglycerine, Phenoxyethanol.
HOE TE GEBRUIKEN:
Als het gaat om het op de juiste manier reinigen van de huid, moet u dit 's ochtends en voor het slapengaan doen - Op de dag is de reiniging nodig om op een schone huid uw vochtinbrengende crème en foundation aan te brengen. Voor de nacht verwijderd u met de Cleanse & Foam de make-up resten en de verontreiniging. U kunt Cleanse & Foam op uw gezicht aanbrengen met uw handen of met watten en vervolgens in cirkelvormige bewegingen masseren om de huid goed te reinigen en de collageenproductie te stimuleren voordat u afspoelt met warm water. Ik raad aan om uw huid gedurende 60 seconden te masseren om echt van het product te profiteren. Spoel ten slotte af met warm water om het product te verwijderen